O nas

Firma Marathontrailers® oferuje najwyższej jakości składane przyczepy do przewozu motocykli. Nasze produkty dedykujemy wymagającym Klientom ceniącym sobie jakość, pewność, bezpieczeństwo jak również estetyczny wygląd i funkcjonalność.

Tradycje firmy sięgają 1996 roku. Została stworzona przez zapalonego motocyklistę z myślą o innych motocyklistach. Zaopatrzyliśmy ich wielu w Polsce ale również w Niemczech, Austrii, Rosji, Litwie, Estonii czy Szwecji.

Każda przyczepka do przewozu motocykla Marathontrailers® to przemyślana unikalna konstrukcja i starannie dobrane materiały wysokiej jakości, które gwarantują niezawodność i trwałość na długie lata.

Wszystkie nasze wyroby posiadają europejską homologację (COC) dopuszczającą je do ruchu na drogach całej Europy.

 

Nasze przyczepy, jako jedne z niewielu dostępnych na rynku, zostały zaprojektowane specjalnie do transportu motocykli. Można je z łatwością złożyć - szybko, samodzielnie a w przypadku Marathon Single nawet bez użycia narzędzi.

Cechują się one:

  • niską masą własną,
  • łatwością załadunku,
  • znakomitymi właściwościami jezdnymi (dzięki nisko położonemu środkowi ciężkości, zawieszeniu na wałkach skrętnych i kołom o maksymalnej prędkości toczenia do 140 km/h),
  • niewielkimi gabarytami, dzięki czemu łatwo je przewozić (np.: w bagażniku) i przechowywać (w garażu, czy nawet w komórce).

 

W naszej ofercie znajdują się trzy różne modele przyczep Marathontrailers® – Single, Double oraz Double D